KONST / Litografier / Färglitografi 13862043
nr 1386 2043
Makode Linde
(f. 1981), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 48/65. Motivet: 31x25cm, yttermått inklusive ram: 43x33cm
Makode Linde, svensk konstnär född 1981.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:16:14
2.000 kr
3.000 kr
3.200 kr
4.000 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
5.600 kr
5.800 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.600 kr
6.600 kr
6.600 kr (Budbetjänt)
6.800 kr
22 mar